Pergoly

Pergoly jsou drobné dřevěné konstrukce, které spolu s altány doplňují naše porfólio nabízených služeb. Díky tomu, že i na výrobu pergol využíváme nejmodernějších CNC obráběcích center, tak tyto konstrukce dosahují kvalit, o kterých by se nám při ručním opracování jednotlivých prvků mohlo v minulosti nechat zdát.

Proto máme rádi složitá a atypická zadání pergol, které se díky CAD/CAM projekčnímu systému stanou jednoduchou skládačkou.
Pergoly dodáváme nejčastěji rozložené, jako přesně označené stavebnice včetně spojovacího materiálu a výkresů pro sestavení.

Sestavení námi připravené pergoly je hračka, protože připravené tesařské spoje do sebe přesně zapadají a na Vás je jen finální „dotažení“. Pokud si však na sestavení pergoly netroufnete, klidně Vám ji dodáme na klíč včetně dalších souvisejících klempířských a pokrývačských prací.

Nezapomeňte, že byste měli provést ohlášení stavby pergoly na příslušném stavebním úřadě. Dokumentaci pro tyto účely samozřejmě poskytneme. Inspiraci pro své pergoly naleznete např. v altány a pergoly fotogalerie.

Jak na to?

Ač se to nezdá, tak je možné, že si nevyberete ze žádného tvaru a velikosti pergol, které jste např. na internetu našli. Stačí, když nám zašlete jednoduchou představu o velikosti a tvaru pergoly a my ji navrhneme a dodáme. Pokud již máte představu jasnou, čím více podkladů obdržíme, tím rychleji jsme schopni pergolu naprojektovat a vyrobit.

Zašlete nám podklady nebo nás kontaktujte.